دانشیار گروه فیزیک دریا
سیدعلی آزرم سا
استادیار گروه مرتعداری
ایمان اسلامی
دانشیار گروه جنگلداری
امید اسماعیل زاده
استادیار گروه تکثیر و پرورش آبزیان
امیرحسین اسماعیلی تمندگانی
استاد گروه محیط زیست
عباس اسماعیلی ساری
دانشیار گروه محیط زیست
نادر بهرامی فر
دانشیار گروه علوم و صنایع چوب و کاغذ
ربیع بهروزاشکیکی
استادیار گروه محیط زیست
حمیدرضا بیژن زاده
استاد گروه جنگلداری
سیدمحسن حسینی
دانشیار گروه فرآوری محصولات شیلاتی
سیدفخرالدین حسینی
دانشیار گروه مهندسی آبخیزداری
عبدالواحد خالدی درویشان
دانشیار گروه زیستشناسی دریا
صابر خدابنده
دانشیار گروه علوم و صنایع چوب و کاغذ
امیر خسروانی
دانشیار گروه مرتعداری
قاسمعلی دیانتی تیلکی
دانشیار گروه علوم و صنایع چوب و کاغذ
مهدی رحمانی نیا
استادیار گروه فیزیک دریا
اکبر رشیدی ابراهیم حصاری
استاد گروه فرآوری محصولات شیلاتی
مسعود رضائی
استاد گروه محیط زیست
علیرضا ریاحی بختیاری
دانشیار گروه زیستشناسی دریا
بهروز زارعی دارکی
دانشیار گروه جنگلداری
هرمز سهرابی
دانشیار گروه علوم و صنایع چوب و کاغذ
علی شالبافان
استاد گروه مهندسی آبخیزداری
سیدحمیدرضا صادقی
دانشیار گروه فرآوری محصولات شیلاتی
مهدی طبرسا
استاد گروه جنگلداری
مسعود طبری کوچکسرائی
دانشیار گروه مرتعداری
مهدی عابدی
استاد گروه تکثیر و پرورش آبزیان
عبدالمحمد عابدیان کناری
دانشیار گروه مرتعداری
رضا عرفانزاده
دانشیار گروه جنگلداری
سیدجلیل علوی
استادیار گروه زیستشناسی دریا
محمدصادق علوی یگانه
استادیار گروه محیط زیست
مهدی غلامعلی فرد
استادیار گروه مرتعداری
فرنوش فتاحی
دانشیار گروه محیط زیست
سامره فلاحتکار
دانشیار گروه محیط زیست
سیدمحمود قاسم پوری
استادیار گروه زیستشناسی دریا
مهدی قدرتی شجاعی
استاد گروه علوم و صنایع چوب و کاغذ
سعید کاظمی نجفی
دانشیار گروه تکثیر و پرورش آبزیان
الکساندر کرافورد
استاد گروه تکثیر و پرورش آبزیان
محمدرضا کلباسی مسجدشاهی
دانشیار گروه مرتعداری
یحیی کوچ
دانشیار گروه علوم و صنایع چوب و کاغذ
بهبود محبی
استادیار گروه تکثیر و پرورش آبزیان
نعمت اله محمودی
استاد گروه مهندسی آبخیزداری
حمیدرضا مرادی رکابدارکلائی
استادیار گروه فیزیک دریا
داریوش منصوری
استادیار گروه مهندسی آبخیزداری
وحید موسوی
دانشیار گروه جنگلداری
اکبر نجفی
استادیار گروه محیط زیست
سمیه نهاوندیان
استاد گروه مهندسی آبخیزداری
مهدی وفاخواه
دانشیار گروه جنگلداری
حامد یوسف زاده
استاد گروه محیط زیست
حبیب اله یونسیاعضای هیات علمی بازنشسته
گروه فیزیک دریا
محمدرضا بنازاده ماهانی
دانشیار گروه جنگلداری
سید غلامعلی جلالی
استاد گروه زیستشناسی دریا
سیدجعفر سیف آبادی مختاری
دانشیار گروه مهندسی آبخیزداری
سیدخلاق میرنیاهریکنده ئیاعضای هیات علمی ادوار گذشته
دانشیار گروه جنگلداری
مرحوم مسلم اکبری نیا |